دانلود فیلم کلکسیون Collection 2021

دانلود فیلم کلکسیون Collection 2021

| |
  • خلاصه داستان:فیلم کلکسیون Collection 2021 ، داستان فیلم درباره یک مرد می باشد که تنگای زندگی گذشته اش را تراژدی کرده است و او را در مسیر نابودی برده است، حال او قصد دارد تا همه چیز را بهتر از قبل کند و اشتباهاتش را جبران کند به همین دلیل خودش را مقابل بهترین رفیقش و همچنین عشق زندگی اش قرار می دهد ....

  • معرفی فیلم Collection 2021

    کلکسیون یا کالکشن (Collection) اثری مهیج و اکشن که محصول سال 2021 کشور امریکا می باشد و به کارگردانی ماریانا پالکا و نویسندگی تاد ام فریدمن ساخته شده است. تاریخ اولیه انتشار فیلم در تاریخ 17 سپتامبر سال 2021 در آمریکا می باشد. این عنوان در بسمر و آلاباما فیلمبرداری شده است. تاکنون از این سینمایی انتقاد هایی بسیاری شده است. برخی از منتقدین از فیلم نامه  اثر و نحوه نگارش آن حسابی ناراضی بوده اند همچنین ایراد های زیادی در رابطه با تدوین فیلم گرفته شده است.

    منتقدین در رابطه با نحوه شخصیت پردازی بازیگران هم چندان عملکرد آن هارا مثبت ندانسته اند و عنوان کرده اند ” برخی از ستارگان در این فیلم حتی وانمود به فیلم بازی کردن هم نمی کنند ” جالب است بدانید در این فیلم بازیگرانی نظیر مایک ووگل و الکس پتیفر به عنوان کاراکتر های اصلی داستان هنرنمایی کرده اند و ظاهرا انتظارات از ان ها بسیار بالا بوده است و مخاطبین را تا حدودی نا امید کردند.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p + تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0