دانلود فیلم کودا CODA 2021

دانلود فیلم کودا CODA 2021

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم کودا 2021 ، داستان درباره دختری جوان به نام روبی می باشد که خانواده اش نا شنوا می باشند و او زبان آن ها را به خوبی یاد گرفته است و مدام با آن ها همدردی می کند اما وقتی شغل ماهیگیری خانوادگی به خطر می افتد او تصمیم میگیرد که سمت علاقه اش که موسیقی است برود اما ترس از ترک خانواده او را دچار تردید و شک می کند ....

  • فیلم CODA 2021

    فیلم کودا (coda) عنوانی درام و موزیکال که محصول سال 2021 کشور امریکا می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی سیان هدر ساخته شده است. داستان فیلم درباره یک دختر شنوا است که فرزند یک خانواده ای است که همه اعضای آن ناشنوا هستند. در این فیلم ستارگانی نظیر امیلیا جونز ، مارلی متلین ، تروی کوتور و دانیل دورانت به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. این سینمایی در واقع برگرفته از یک فیلم فرانسوی با عنوان ” La Famille Bélier ” که در سال 2014 به کارگردانی اریک لارتیگائو ساخته شده است می باشد. این اثر فرانسوی نیز به خوبی مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت.

    ” کودا ” اولین بار در تاریخ 28 ژانویه سال 2021 در جشنواره ساندنس به نمایش در آمد پس از آن در نهایت در تاریخ 13 آگوست همین سال توسط Apple TV+ به صورت رسمی منتشر شد و رکورد فروش بی نظیری را نیز برای خود ثبت کرد. همچنین نمرات بسیار بالایی را از سوی منتقدین دریافت کرد و عملکرد بی نظیری را از خودش ارائه داد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0