دانلود فیلم سیندرلا Cinderella 2021

دانلود فیلم سیندرلا Cinderella 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم سیندرلا Cinderella 2021 , داستان فیلم درباره دختری جوان به نام سیندرلا می باشد که پیش خدمت یک خانواده پولدار می باشد و آروزهای بزرگی در سر دارد و برای رسیدن به آن ها نهایت تلاشش را می کند اما نامادری و خواهرانش کم کم مشکلات زیادی را برایش به وجود می آورند و کم کم ناامیدی زندگی اش را فرا میگیرد تا زمانی که .....

  • فیلم Cinderella 2021

    فیلم سیندرلا (cinderella) ,  اثری موزیکال و ماجراجویی که محصول سال 2021 کشور انگلستان می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی کی کان ساخته شده است. این عنوان که مخصوص جمع خانواده ساخته شده است در اصل از یک داستان بسیار محبوب به صورت کاملا جسورانه برگرفته شده است و با کمی تغیرات شاهد اکران آن در تاریخ 7 ام سپتامبر سال 2021 بودیم.

    ساخت این سینمایی از سال 2019 به صورت رسمی توسط عوامل آن اعلام شد و لیست بازیگران نیز به صورت رسمی و قطعی معرفی شدند و حضور کامیلا کابلو بازیگر نسبتا محبوب انگلیسی به عنوان کاراکتر نقش سیندرلا از همه اخبار مربوط به فیلم بیشتر مورد توجه قرار گرفت و انتظارات را کمی از آن بالا برد. در طی سال های اخیر انیمیشن ها و فیلم های متفاوتی از داستان محبوب ” سیندرلا ” ساخته شده است و اکثر آن ها همواره استقبال خودشان را داشته اند و علارقم گرفتن نمرات پایین هم مخاطبین زیادی آن ها را همواره دنبال کرده اندو  این سینمایی نیز مانند بقیه خواهد بود و با وجود کسب نمرات منفی بازهم از جمله آثار پر مخاطب سال 2021 خواهد بود.

دلیل بروزرسانی
لینک دانلود فیلم به زودی افزوده خواهد شد
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0