دانلود فیلم گلوله را بگیر Catch the Bullet 2021

دانلود فیلم گلوله را بگیر Catch the Bullet 2021

| |
  • خلاصه داستان:فیلم گلوله را بگیر 2021, داستان درباره یک مارشال آمریکایی به نام مک مستر می باشد که در کارش جدی است وی وقتی در حال بازگشت به خانه اش است متوجه می شود که پسر 12 اش چاد توسط یک گروه که متعلق به شخصی به نام جت بلک می باشد دزدیده می شود حال مک فقط یک هدف در سر دارد آن هم نجات فرزندش است...

  • فیلم Catch the Bullet 2021

    فیلم گلوله را بگیر (catch the bullet), عنوان وسترن و هیجان انگیز که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی مایکل فیفر و فیلم نامه نویسی جری رابینز ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی نظیر جی پیکت ، گاتلین گریفیت ، میسون مک نالتی و کودی جونز به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. این سینمایی اولین بار در تاریخ 10 ام سپتامبر سال 2021 در ایالات متحده به اکران رسید و آن چنان مورد استقبال مخاطبین قرار نگرفت و به طور کلی نمرات کمی را از سوی مننقدین دریافت کرد و آن چنان مورد انتظار علاقه مندان به فیلم های وسترن نبود و نتوانست نمرات قبولی را کسب کند.

    مایکل فیفر کارگردان این اثر اما بسیار باتجربه است و فعالیت رسمی خودش را از سال 1993 میلادی آغاز کرده است و با ساخت فیلم های کوتاه و یا بلند عاشقانه خودش را به سینما معرفی کرده است به طور کلی محبوبیت این شخص از فیلم هایش گاهی بالاتر رفته است و تبدیل به یک کارگردان حرفه ای و با شخصیت کاری شده است و معمولا انتظارات از کارهای او در سطح بالایی می باشد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0