• خلاصه داستان:زنی به نام کارول دنورز، هنگامی که زمین درگیر جنگی کهکشانی و سخت بین دو گونه از بیگانگان می‎شود، به یکی از قدرتمندترین ابرقهرمان‎های جهان تحت عنوان کاپیتان مارول تبدیل می‎گردد و…

  • دانلود فیلم Captain Marvel 2019

    فیلم کاپیتان مارول (انگلیسی: Captain Marvel) یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی در سال ۲۰۱۹، بر پایهٔ شخصیت کارول دنورز / کاپیتان مارول از مارول کامیکس است. مارول استودیوز این فیلم را تولید کرد و توسط استودیو سینمایی والت دیزنی توزیع شد. این بیست و یکمین فیلم از دنیای سینمایی مارول (MCU) است. نوشتن فیلم‌نامه و کارگردانی فیلم بر عهدهٔ آنا بودن و رایان فلک بوده و جنوا رابرتسون-دووت نیز در نوشتن فیلم‌نامهٔ این فیلم سهیم بوده‌است. بری لارسون در نقش کارول دنورز در کنار ساموئل ال. جکسون، بن مندلسون، جایمن هانسو، لی پیس، لاشانا لینچ، جما چان، آنت بنینگ، کلارک گرگ و جود لا ایفای نقش می‌کند. داستان فیلم در سال ۱۹۹۵ واقع شده‌است و در آن دنورز را مجسم می‌کند که پس از اینکه زمین در مرکز درگیری کهکشانی بین دو تمدن بیگانه گرفتار شده، به کاپیتان مارول تبدیل می‌شود.

    توسعهٔ فیلم از مه ۲۰۱۳ آغاز شد. این فیلم رسماً در اکتبر ۲۰۱۴ به‌عنوان اولین فیلم ابرقهرمانی به رهبری زن در استودیوی مارول اعلام شد. نیکول پرلمن و مگ لفاوه برای نوشتن فیلم در آوریل پس از ارسال شخصیت جداگانه استخدام شدند و عناصری را از خط داستانی کتاب کمیک «Kree–Skrull War» نوشتهٔ روی توماس در سال ۱۹۷۱ الهام گرفتند. در کامیک-کان سن دیگو ۲۰۱۶، لارسون در نقش دنورز معرفی شد و بودن و فلک برای کارگردانی فیلم در آوریل ۲۰۱۷ استخدام شدند. رابرتسون-دووت به زودی برای نوشتن مجدد فیلم‌نامه استخدام شد و با شروع فیلم‌برداری، سایر اعضای بازیگران نیز اضافه شدند. فیلم‌برداری مکانی در ژانویه ۲۰۱۸ آغاز شد و فیلم‌برداری اصلی از مارس در کالیفرنیا آغاز شد و در ژوئیه ۲۰۱۸ در لوئیزیانا به پایان رسید. چندین بازیگر نقش‌های خود از فیلم‌های پیشین دنیای سینمایی مارول را در کاپیتان مارول بازی می‌کنند؛ از جمله جکسون و گرگ که به صورت دیجیتالی در مرحله پس‌تولید جوان شده بودند تا وقایع دههٔ ۱۹۹۰ فیلم را مجسم کنند.

    کاپیتان مارول در ۲۷ فوریه ۲۰۱۹ در لندن به نمایش درآمد و در ۸ مارس به عنوان بخشی از فاز سوم دنیای سینمایی مارول با نمایش سینمایی در ایالات متحده منتشر شد. این فیلم در سراسر جهان بیش از ۱٫۱ میلیارد دلار فروش داشته‌است و این نخستین فیلم ابرقهرمانی به رهبری زن است که از مرز یک میلیارد دلار فروش عبور می‌کند. این فیلم پنجمین فیلم پرفروش ۲۰۱۹ شد و در طول نمایش سینمایی خود، بیست و سومین فیلم پرفروش تاریخ بود. این فیلم برای نقش‌آفرینی بازیگران، به ویژه نقش لارسون، مورد تحسین قرار گرفت. دنبالهٔ فیلم با عنوان مارول‌ها قرار است در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ منتشر شود. میتوانید با لینک مستقیم و کیفیت عالی از موویانه با دوبله فارسی دریافت کنید.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p 480p HD با دوبله فارسی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0