دانلود فیلم شجاع گونجیو سنکی Brave Gunjyo Senki 2021

دانلود فیلم شجاع گونجیو سنکی Brave Gunjyo Senki 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم شجاع گونجیو سنکی 2021، آعوی یک دانش آموز می باشد که مانند دیگر هم کلاسی هایش بعد از کلاس های تئوری به یک کلاس ورزشی به صورت فوق برنامه نیز می رود . در واقع وی چون به تیر اندازی علاقه مند می باشد آن را دنبال می کند و مهارت بالایی نیز در آن دارد همه چیز برای وی عادی پیش می رود تا روزی که تغیر آب و هوایی عجیب که موجب رعد و برق ترسناکی در آسمان مدرسه می شود حوادث عجیبی را به وجود می آورد ....

  • فیلم Brave Gunjyo Senki 2021

    عنوانی ماجراجویی و تاریخی که محصول سال 2021 کشور ژاپن می باشد و به کارگردانی کاتسویوکی موتویرو و فیلم نامه نویسی تورو یاماموتو ساخته شده است . این سینمایی برگرفته یک مانگا با همین نام است که به قلم ماساکی کاشاهارا طراحی شده است . از این سری انیمیشن هایی قدیمی نیز ساخته شده است که همواره مورد استقبال علاقه مندان به آثار فانتزی قرار گرفته است .

    اما از محبوب ترین آثار کاتسویوکی کارگردان این فیلم میتوان به انیمه سریالی Psycho-Pass اشاره کرد که یکی از محبوب ترین انیمیشن های سریالی جهان است و مورد ستایش منتقدین بسیاری نیز قرار گرفته است . از دیگر آثار محبوب این کارگردان میتوان به FLCL Alternative که در قالب یک مینی سریال تک قسمتی منتشر شد اشاره کرد به طور کلی معدود آثار این کارگرادن کاملا مورد قبول می باشند و همین ها دلایل کافی است که این لایو اکشن ژاپنی را دست کم نگیریم .

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0