دانلود فیلم برادران خونی جنگ داخلی Blood Brothers Civil War 2021

دانلود فیلم برادران خونی جنگ داخلی Blood Brothers Civil War 2021

- | |
  • خلاصه داستان:داستان فیلم درباره دو برادر می باشد که اتفاقی عجیب و ناخواسته بین آن ها رخ می دهد و اختلافشان بر سر وراثت موجب بروز مشکلاتی می شود همزمان با ورود یک زن جوان به زندگی این دو اختلاف و درگیری ها شدت می گیرد و تقریبا تمام خانواده از هم می پاشد و رازهایی بزرگ و مهم افشا می شوند که وفاداری و دوستی را زیر سوال می برد ...

  • معرفی فیلم Blood Brothers: Civil War 2021

    برادران خونی: جنگ داخلی اثری درام و رازآلود که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی جی کراون ساخته شده است. کریستوفر جیمز بیکر ، ژاکلین بیست ، گوردون کلاپ ، گری فارمر و کریستین کولسون بازیگران اصلی این فیلم را تشکیل می دهند. این سینمایی ماجرای دو برادر را پوشش خواهد داد که ابتدا سر وراثت خانواده با یک دیگر درگیر می شوند و سپس ورود زنی جوان به زندگی آن ها بر همه چیز دامن می زند.

    این فیلم را با عنوان دیگر ” blood brothers ” نیز می شناسند . همچنین عنوان در هفته اول اکران خود در کانادا و آمریکا $1,606 فروش داشته است. به طور کلی هنوز آن چنان مورد استقبال مخاطبین قرار نگرفته است بنابراین نمیتوان درباره نمرات آن و نقد های آن چندان فیلم را قضاوت کرد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0