• خلاصه داستان:داستان فیلم شاخ ها (انتلرز) Antlers 2021 که در شهری کوچک به نام اورگان در جریان است ، درباره‌ی یک معلم به همراه برادرش که کلانتر محلی شهر هست می‌باشد. آنها با یک دانش‌آموز جوان به همراه رازش روبرو می‌شوند و اکنون وارد یک ماجرای خطرناک می‌شوند که عواقب وحشتناکی به همراه دارد و…

  • فیلم Antlers 2021

    انتلرز یک فیلم در ژانر ترسناک به کارگردانی اسکات کوپر است این فیلم در سال 2021 اکران شد.

    شرکت فاکس سرچلایت که زیر مجموعه فاکس قرن بیستم برای حمایت از فیلم‌های مستقل است، به‌تازگی اولین تیزر تریلر این فیلم ترسناک را منتشر کرده که در این تریلر شاهد اولین تصاویر رسمی آن هستیم. فیلم Antlers داستان یک معلم در شهری کوچک در ایالت اورگن را دنبال می‌کند که یک دانش‌آموز مرموز و بی نظیر نظر او را به خود جلب کرده است. این دانش‌آموز به دنبال پنهان کردن یک راز مرگبار است که فاش شدن این راز می‌تواند به بقای شهر مرتبط باشد و باعث نجات آن شود. کری راسل، بازیگر سریال The Americans (آمریکایی‌ها)، نقش این معلم را بر عهده دارد. در طول تریلر شاهد نمایش این موجودات نیز هستیم.

    اسکات کوپر، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم Black Mass (عشای شیطانی)، فیلم Hostiles (متخاصمان)، فیلم Crazy Heart (دل دیوانه) و فیلم Out of the Furnace (خارج از کوره)، وظیفه کارگردانی فیلم Antlers را بر عهده داشته است. وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم ترسناک نیز بر عهده نیک آنتوسکا و هنری چاسیسان براساس یک داستان کوتاه به‌نام The Quiet Boy (پسر ساکت) اثر آنتوسکا، بوده است. گیرمو دل تورو که برای کارگردانی فیلم The Shape of Water (شکل آب) 2 جایزه اسکار دریافت کرده بود، به‌عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور دارد. کری راسل، جسی پلمونس، جرمی تی. توماس، گراهام گرین، ایمی مدیگان، اسکات هیز، روری کوچرین، کادی دیویس و سویر جونز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Antlers حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0