• خلاصه داستان:فیلم آنت Annette 2021 ، داستان درباره یک زوج خوشبخت می باشد یکی از آن ها یک کمدین استند اپ جذاب است و دیگری یک خواننده اپرای بی نظیر می باشد و در مجموع هر دوی آن ها طرفداران بسیاری به مراسم و جشن ها می آورند در این بین اتفاقی خوشحال کننده ای برایشان رخ می دهد و قرار است بچه دار شوند ....

  • فیلم Annette 2021

    آنت (annette) عنوانی درام و موزیکال که محصول سال 2021 کشور فرانسه می باشد و به کارگردانی لئوس کاراکس ساخته شده است. فیلمنامه نویسی این اثررا نیز ران مایل بر عهده داشته است. در این اثر عاشقانه ستارگانی نظیر آدام درایور ، ماریون کوتیار ، سیمون هلبرگ و دیوین مک داول به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند.

    فیلم ” آنت ” اولین برا در جشنواره کن در تاریخ 7 ام ژانویه سال 2021 برای منتقدین به نمایش در آمد و یک روز بعد نیز به صورت سراسری به اکران رسید که نقد های مثبت منتقدین را نیز به همراه داشت. زمزمه های ساخت چنین اثری در واقع از اوایل سال 2016 به گوش مخاطبین رسید لئوس کاراکس کارگردان این فیلم تصمیم داشت که اولین فیلم انگلیسی زبان خود را بسازد و بنابراین تمامی شرایط را برای تولید این عنوان مهیا کرد. فیلم برداری این اثر از اواسط سال 2017 میلادی آغاز گردید و سپس توسط استودیو آمازون خریداری شد. در اواسط فیلم بردای برخی از بازیگرانی که در نقش های اصلی قرار بود هنرنمایی کنند از ادامه کار انصراف دادند و در نتیجه عوامل سازنده تیم بازیگری دیگری را جایگزین کردند. پیرو همین اتفاقات فیلم برداری اثر برای مدت دو سال متوقف شد و در اواسط سال 2019 مجدد با رفع تمامی مشکلات آغاز گردید.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0