دانلود فیلم عواقب Aftermath 2021

دانلود فیلم عواقب Aftermath 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم عواقب 2021، داستان فیلم درباره زوجی جوان می باشد که میخواهند روابط خود را استحکام بخشند و به نوعی زخم های گذشته را فراموش کنند در همین بین به آن ها پیشهاد می شوند که به خانه ای مرموز بروند . خانه ای که ظاهرا بسیار اتفاقات عجیب و مشکوکی در آن رخ داده است ....

  • فیلم Aftermath 2021

    عواقب (aftermath) درامی ترسناک و راز آلود که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی پیتر وینتر ساخته شده است. اشلی گرین ، شاون اشمور ، جیسون لیلس و بریت بارون در این فیلم به عنوان بازیگران نقش اصلی هنرنمایی کرده اند. اشلی گرین بازیگر نقش اول این سینمایی در مجموعه فیلم های بسیار محبوب ” گرگ و میش ” هنرنمایی کرده است.

    شان اشمور دیگر بازیگر اصلی فیلم را نیز بیشتر با بازی در سری محبوب ” مردان ایکس ” می شناسیم. کارگردان فیلم ” عواقب ” پیتر وینتر نیز اکثر فعالیت های حرفه ای خود را صرف ساخت فیلم های مهیج و ترسناک کرده است از محبوب ترین این آثار میتوان به فیلم هایی نظیر Godzilla 1999 , Bit اشاره کرد، اما یکی پر مخاطب ترین آثار او در ژانر اکشن تولید شده است و با نام ” The Last Full Measure ” منتشر شده است و همواره نقد های مثبت زیادی را به همراه داشته و کارنامه این کارگردان را درخشان کرده است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p + تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0