دانلود فیلم ماجراهای یک ریاضیدان Adventures of a Mathematician 2020

دانلود فیلم ماجراهای یک ریاضیدان Adventures of a Mathematician 2020

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم ماجراهای یک ریاضیدان، داستان یک مهاجر و ریاضیدان لهستان به نام استن یولام می‌ باشد که در دهه 30 میلادی به آمریکا رفته است. او با مشکلاتی مثل از دست دادن خانواده و دوستانش دست و پنجه نرم می‌ کند و در عین حال به ساخت اولین کامپیوتر و اولین بمب هیدروژنی نیز کمک می‌ نماید...

  • فیلم Adventures of a Mathematician 2020

    فیلم ماجراهای یک ریاضیدان (adventures of a mathematician)، یک فیلم زندگی نامه درام می‌ باشد که ساخت سال 2020 کشور آلمان و لهستان است. کارگردانی و فیلم نامه نویسی این عنوان برعهده ثور کلین بوده است. از جمله بازیگران مشهوری که در این فیلم ایفای نقش نموده‌ اند می‌توان به فیلیپ تلوکینسکی ، استر گارل ، سام کیلی و جوئل باسمن اشاره کرد. فیلیپ تلوکینسکی که یکی از بازیگران شاداب این روزهای سینما  اروپا می باشد با ایفای نقش خود در این فیلم جلوه خاصی را به آن بخشیده است.

    نویسنده و کارگردان این فیلم یعنی آقای ثور کلین، یک کارگردان جوان متولد شهر کایزرسلاترن در آلمان می باشد که در شهر برلین ساکن است. اولین فیلمی که او ساخت Lost Place 2013 بود، فیلمی که به ادعای خودش اولین فیلم هیجان انگیز و جنایی سینمای آلمان به حساب می‌آید.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p HD با زیرنویس چسبیده فارسی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0