دانلود فیلم 12 یتیم توانا 12Mighty Orphans 2021

دانلود فیلم 12 یتیم توانا 12Mighty Orphans 2021

- | |
  • خلاصه داستان:فیلم 12 یتیم توانا 2021 ,داستان فیلم درباره یک مربی ورزش دبیرستان می باشد که در جوانی اش دچار یک حادثه تلخ شده است که کله زندگی اش را متحول کرده است و او را غافلگیر کرده است. حال وی تصمیم گرفته است که هدایت یک تیم از یتیمان را در دست بگیرد و مسئولیت آن ها را برای مسابقات قهرمانی ایالتی بر عهده بگیرد در این بین موفقیت های تاریخی بدست می آورد که برای دیگران الهام بخش است...

  • فیلم 12Mighty Orphans 2021

    فیلم 12 یتیم توانا (12mighty orphans), اثری تاریخی و ورزشی که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی تای رابرتز ساخته شده است و برگرفته از یک کتاب غیر داستان با همین نام می باشد. در این فیلم بازیگرانی نظیر لوک ویلسون ، وینسیا شاو ، وین نایت و مارتین شین به عنوان کاراکترهای نقش اصلی حضور داشته اند. این عنوان ابتدا در تاریخ 18 ژانویه سال 2021 در کانادا به اکران رسید و مورد استقبال مخاطبین نیز قرار گرفت و نمرات نسبتا خوبی از سوی منتقدین دریافت کرد نکته قابل توجه دیگر راجب حق انتشار سونی پیکچرز می باشد که مدت ها برای گرفتن آن در انتظار بود. تای رابرتز کارگردان این عنوان تنها 6 اثر سینمایی دیگر را ساخته است و اکثر کارهای تقریبا مشابه یک دیگر بوده اند و در ژانر تاریخی ساخته شده اند.

    اما لوک ویلسون بازیگر نقش اول این فیلم را میتوان به عنوان یک ستاره و متخصص حضور در آثار ورزشی دانست چرا که اکثر کارهای او در فیلم های ورزش محور و انگیزشی بوده است. فیلم برداری این سینمایی از تاریخ 27 ام اکتبر سال 2019 تا 25 ام نوامبر همین سال طول کشید.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس فارسی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0