دانلود انیمیشن ماموریت کیهانی Finding Callaro 2021

دانلود انیمیشن ماموریت کیهانی Finding Callaro 2021

- | |
  • خلاصه داستان:انیمیشن ماموریت کیهانی درجستجوی کالارو 2021 ، در سیاره ای به نام کپلر که مدت ها قبل صلح و آرامش و زیبایی همه ی مکان هایش را فرا گرفته بود اتفاقاتی عجیبی رخ می دهد که باعث می شود این سیاره زیبا در خطر نابودی قرار بگیرد یکی از دلایلی که این خرابی به بار آمد ظاهرا بهر برداری از یک نوع گیاه عجیب و غریب و ناشناس می باشد ....

معرفی انیمیشن Finding Callaro 2021

کارتون ماموریت کیهانی (finding callaro) عنوانی خانوادگی و مهیج که محصول سال 2021 کشور آمریکا می باشد و به کارگردانی لئو لی و فیلم نامه نویسی جفری هیلتون ساخته شده است. سبک این انیمیشن به نوعی میخواهد به مخاطبین خود حسه ماجراجویی در فضا را بدهد و کاری می کند که مخاطب درباره سفینه های فضایی و سیاره های دیگر کنجکاو شود. مخاطبین این اثر کودک و نوجوان می باشند و میتواند یک سینمایی کاملا آموزنده و بی نظیر برای آن ها باشد.

در این عنوان اطلاعات مفیدی درباره برخی رنگ ها در سیاره ها و معنی آن ها به مخاطب داده می شود برای مثال کره زمین را از فضا به نمایش خواهد گذاشت و نشان خواهد داد که هر رنگ آن در واقع یک مکان مهم در زمین می باشد و در زندگی بشریت بسیار اهمیت بالایی دارد، اما این انیمیشن سینمایی دوبلور های جذابی نیز دارد که از جمله آن ها میتوان به جیسون گریفیت، جسیکا پاکوئت، الیسون لی روزنفلد و اسکاتی ری اشاره داشت.

  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0