دانلود فیلم بیخیال نشو Don’t Let Go 2019

دانلود فیلم بیخیال نشو Don’t Let Go 2019

- - | |
  • خلاصه داستان:فیلم بیخیال نشو ، داستان فیلم درباره مردی جوان می باشد که در پی یک جنایت وحشتناک خانواده اش به قتل رسیده اند وقتی جسد آن ها را پیدا می کند زندگی اش دگرگون می شود و پس از آن فقط و فقط به فکر انتقام است تا جایی که یکی از اعضای خانواده که مطمئن بود کشته شده است با او تماس تلفنی برقرار می کند تماسی که همه چیز را مبهم می سازد و ....

معرفی فیلم Don’t Let Go 2019

بیخیال نشو (don’t let go) عنوانی درام و ترسناک که محصول سال 2019 کشور امریکا می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی جیکوب آرون استس ساخته شده است. در این فیلم ستارگانی نظیر دیوید اویلوو ، استورم رید ، آلفرد مولینا ، برایان تایری هنری و بایرون مان به عنوان بازیگران اصلی هنرنمایی کرده اند. این سینمایی اولین بار در جشنواره ساندنس در 27 ام ژانویه سال 2019 به نمایش در آمد سپس در ماه اوت توسط کمپانی های BH و OTL به صورت رسمی منتشر شد.

پروژه تولید این سینمایی توسط دیوید اویلوو تهیه کننده آن از 17 آوریل سال 2017 به صورت رسمی در رسانه ها خبر ساز شد و در همین سال تیم بازیگری و عوامل سازنده آن کم کم مشخص شدند در نهایت در جولای همین سال فیلم برداری و مراحل اصلی تولید آغاز گردید و در نهایت پس از دو سال شاهد اکران فیلم آمریکایی ” بیخیال نشو ” بودیم. اما به طور کلی استقبال ها از این فیلم قابل قبول بوده است و نمرات نسبتا خوبی را از سوی مخاطبین و منتقدین دریافت کرده است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با تریلر رسمی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0