دانلود فیلم اهریمنی Demonic 2021

دانلود فیلم اهریمنی Demonic 2021

| |
  • خلاصه داستان:فیلم اهریمنی Demonic 2021، یک اختلاف و کینه بسیار قدیمی بین یک مادر و فرزند درواقع ریشه پیدایش یک سری موجودات خطرناک و ماورا الطبیعی را به وجود می آورد و درنتیجه آن هارا رها می کند.حال این نیرو شیطانی زندگی آن ها را رو به نابودی نزدیک می کند و همه چیز را تغیر می دهد ....

فیلم Demonic 2021

اهریمنی (demonic) عنوانی ترسناک و دلهره آور که محصول سال 2021 کشور کانادا می باشد و به کارگردانی و فیلم نامه نویسی نیل بلومکامپ ساخته شده است. تاریخ انتشار اولیه این سینمایی در ایالات متحده 22 ام آگوست می باشد و به جرعت میتوان گفت که به عنوان یک فیلم در ژانر ترسناک استقبال ها تا حدودی از آن در ابتدای هفته اول انتشار بسیار بالا بوده است و نمرات آن اگرچه چندان قابل نمی باشند.

با وجود این که نقدهای منفی زیادی این فیلم را محاصره کرده است اما مخاطبین علاقه مند به این ژانر کیفیت و سطح کلی فیلم را معمولی و قابل قبول می دانند. کارلی پاپ ، کریس ویلیام مارتین ، مایکل جی راجرز و ناتالی بولت از جمله بازیگران این سینمایی می باشند. از محبوب ترین آثار نیل بلومکامب کارگردان و نویسنده این سینمایی میتوان به فیلم اکشن Elysium اشاره کرد که در سال 2013 به اکران رسید و استقبال خیر کننده ای از آن صورت گرفت و تبدیل به یکی از محبوب ترین فیلم های اکشن در آن زمان شد.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
  • تریلر
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0