دانلود انیمیشن ویوو Vivo 2021

دانلود انیمیشن ویوو Vivo 2021

- - - | |
  • خلاصه داستان:انیمیشن ویوو 2021 ، یک کارتون ماجراجویی زیبا و بی نظیر در انیمیشنی بسیار جذاب با موزیک های جدید لین مانوئل میراندا . در این ثر مخاطبین و طرفداران لین مانوئل در مکان هایی جذاب و بی نظیر موزیک های جدید وی را گوش خواهند داد مکان هایی که هرگز تجربه آن را در انیمیشن نداشته اید ...

  • معرفی انیمیشن Vivo 2021

    کارتون ویوو 2021 ، عنوانی کمدی و ماجراجویی که محصول سال 2021 کشور کانادا می باشد و در استودیو سونی پیکچرز ساخته شده است. این اثر به کارگردانی مشترک کرک دمیکو و براندون جفوردز تولید شده است. ایده اصلی داستان را نیز پیتر بارسوچینی داده است و تمام فیلم نامه آن با همین ایده نوشته است. مانوئل میراندا نیز ترانه های محبوب این انیمیشن را نوشته است. ترانه هایی که توسط صدا پیشگانی نظیر یونارالی سیمو ، زویی سالدانا و خوان د مارکوس گونزالس خوانده شده اند. لازم به ذکر است که این عنوان اولین انیمیشن موزیکال سونی پیکچرز محسوب می شود.

    به طور کلی ساخت چنین انیمیشنی از سال 2010 تایید شده بود که به دلایل مختلف و از جمله ایده های جدید و تجدید ساختار در سال 2015 لغو شد و در نهایت پروژه جدید تولید از دسامبر سال 2016 به طور جدی آغاز شد .و درنهایت پس از 5 سال تقریبا در 6 ام آگوست سال 2021 توسط نت فلیکس منتشر شد.

  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0