دانلود انیمیشن ویچر کابوس گرگ The Witcher 2021

دانلود انیمیشن ویچر کابوس گرگ The Witcher 2021

- - | |
همراه با نسخه دوبله فارسی
  • خلاصه داستان:انیمیشن ویچر کابوس گرگ 2021، وزمیر جوان که از فقر و فلاکت خسته شده است تصمیم میگیرد از توانایی هایش به گونه ای استفاده که پول زیادی بدست آورد .او حال تبدیل به یک شکارچی هیولا شده است و با بدست آوردن مهارت جادوگری خودش را قوی تر کرده است اما در این بین با موجوداتی شیطانی روبرو می شود که گذشته اش را نابود کرده اند ....

  • انیمیشن The Witcher Nightmare of the Wolf 2021

    “ویچر: کابوس گرگ “ عنوان اکشن و ماجراجویی که محصول مشترک سال 2021 کشور امریکا و کره جنوبی می باشد و به کارگردانی کوانگ ایل هان و فیلم نامه نویسی بو دمایو ساخته شده است. این انیمیشن که برگرفته کتاب ویچر هم می باشد در واقع یک اسپین اف از سریال محبوب The Witcher می باشد که فصل اول آن حسابی مورد استقبال قرار گرفت و فصل دوم نیز طی ماه های آینده قرار است از نت فلیکس منتشر شود.

    به طور کلی محبوبیت بسیار زیاد بازی ویچر که برای پلتفرم های مختلف ساخته شد موجب شد که بسیاری از سرمایه گذران فیلم و سریال به پروژه تولید فیلم ها و سریال های ویچر روی بیاورند. با توجه به کتاب ویچر داستان های بسیار زیادی موجود می باشد که میتواند ایده های بسیاری به عوامل تولید بدهد. اما این انیمیشن که بر زندگی وزمیر مربی گرالت تمرکز دارد و 100 سال قبل از ماجراجویی های گرالت را پوشش می دهد برخی از ابهامات را برای مخاطبین بر طرف خواهد کرد و بیشتر ما را با دنیای ویچر آشنا خواهد ساخت.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p HD با دوبله فارسی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0