دانلود انیمیشن اسکوبی دوو ملاقات با سگ ترسو Scooby-Doo! 2021

دانلود انیمیشن اسکوبی دوو ملاقات با سگ ترسو Scooby-Doo! 2021

- - | |
همراه با نسخه دوبله فارسی
  • خلاصه داستان:انیمیشن اسکوبی دوو ملاقات با سگ ترسو, اسکوبی و دوستانش اینبار در شهر کانزاس به ماجراجویی می روند جایی که یک شیئ متفاوت و عجیب را پیدا می کنند همین شیئ به آن ها مقصد بعدی را نشان می دهد در نتیجه....

  • انیمیشن Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! 2021

    کارتون اسکوبی دوو: ملاقات با سگ ترسو, (straight outta nowhere: scooby-doo), عنوانی ماجراجویی و کمدی که محصول سال 2021 کشور امریکا می باشد و به کارگردانی سیسیلیا آرانوویچ و فیلم نامه نویسی مایکل رایان ساخته شده است. این انیمیشن درواقع سری دیگری برای کارتون محبوب اسکوبی دو می باشد که بسیار معروف در بین کودک و نوجوان است و اثری کاملا شناخته شده و جذاب می باشد و در طی دو دهه اخیر به جرئت میتوان گفت که در بیشتر کشورها مورد استقبال قرار گرفته است و تمامی سری های آن نمرات بالایی را نیز دریافت کرده اند.

    نکته قابل توجه راجب سری اسکوبی دو متفاوت بودن عوامل ساخت آن می باشد هم در انیمیشن سریالی اسکوبی و هم در فیلم های سینمایی که برای آن ساخته شده است کارگردان ها و نویسندگان متفاوتی بر روی کار بوده اند و شاید همین مورد موجب شده است که مخاطب کودک و نوجوان هر قسمت برایش تازگی داشته باشد و در نتیجه استقبال ها از تک تک آثار اسکوبی بالا برود.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p HD با دوبله فارسی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0