• خلاصه داستان:لایتیر 2022 حول محور داستان اصلی باز لایتیر می‌چرخد، شخصیتی که الهام بخش شخصیت اکشن در فیلم‌های داستان اسباب‌بازی بود. در این فیلم، باز اولین پرواز آزمایشی خود را انجام می‌دهد تا کهکشان‌های جدید را برای فرماندهی ستاره‌ها کشف کند تا در آرامش به آن بیایند. با این حال، زمانی که زورگ، امپراتور شرور امنیت جهان را تهدید می‌کند، باز ممکن است تنها امید برای نجات جهان باشد.

 • دانلود انیمیشن Lightyear 2022

  انیمیشن لایتیر محصول سال 2022 کشور آمریکا و محصول مشتکر کپمانی دیزنی و پیکسار که کارگردانی این انیمیشن بر عهده انگوس مک‌لین و نویسندگی داستان این انیمیشن بر عهده پیت داکتر که برای انیمیشن دوستان نامی آشنا و جذاب است چرا که این نویسنده مطرح در رزومه کاری خود بیش از 20 انیمیشن را نویسندگی کرده است روزمه کاری این نویسنده پر است از انیمیشن بیشترین محبوبیت را در بین تماشاگران دارند. که اگر بخواهیم به این انیمیشن ها اشاره کنیم عبارتند از داستان اسباب بازی ها انیمیشن بالا و شرکت هیولاها و ….

  استارت ساخت انیمیشن Lightyear 2022 در سال 2016 پس از پایان ساخت در جست و جوی دوری آغاز شد و مدت ها خبری از انیمیشن منتشر نشد تا اینکه در سال 2021 این دو کمپانی جهت ارزیابی بازار و بازاریابی تریلری از این انیمیشن را منتشر کردند که توانست در 24 ساعت اولیه انتشار تریلر 83 میلیون بازدید به خود اختصاص دهد همین باعث شد که این دو کمپانی تصمیم بر این بگیرند که این انیمیشن جدید خود را در سینما به اکران بگذارند چرا که در ابتدا قرار بود از سایت های دیزنی پلاس منتشر شود اما همین بازدید تاثیری مستقیمی در اکران انیمیشن و سود بیشتر این دو کمپانی اکران انیمیشن داشت.

  صداپیشگان انیمیشن لایتیر 2022

  انیمیشن لایتیر 2022 قرار است با بودجه 98 میلیون دلاری به اکران عمومی در سینماها درآید که صدا پیشگانی همچون کریس ایوانز ( کاپیتان آمریکا در نقش لایتیر) کیکه پالمر ، دیل سولس ، تایکا وایتیتی ، پیتر سوهن

  تاریخ پخش 

  انیمیشن Lightyear 2022 قرار است از 27 خرداد 1401 در سینمای های سراسر آمریکا به اکران عمومی درآید.

دلیل بروزرسانی
تاریخ اکران + تریلر انیمیشن Lightyear قرار گرفت
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0