دانلود انیمیشن منقرض شده Extinct 2021

دانلود انیمیشن منقرض شده Extinct 2021

- - | |
  • خلاصه داستان:انیمیشن منقرض شده 2021، داستان این کارتون درباره اپ و اد می باشد که به صورت کاملا اتفاقی از جزایر گالاپاگوس در زمان سفر می کنند و به شانگهای فعلی می رسند و سردرگم نیز می شوند حال با گمراهی تمام راه خودشان را طی می کنند و یک مورد عجیب و ترسناکی را کشف می کنند آن ها متوجه می شوند که در آینده گونه خودشان منقرض شده است و ....

  • انیمیشن منقرض شده 2021

    کارتون منقرض شده (extinct) ماجراجویی و کمدی که محصول سال 2021 کشور آمریکا و چین می باشد و به کارگردانی دیوید سیلورمن و فیلم نامه نویسی جوئل کوهن ساخته شده است. این اثر در ابتدا قرار بود سال 2020 منتشر شود که تاخیر خورد و در نهایت در اواسط سال 2021 به اکران رسید. مخاطبین این عنوان، کودک و نوجوان می باشند و مسلما یک انتخاب مناسب میتواند برای سرگرمی کودکان باشد.

    ساخت انیمیشن ” منقرض شده ” در واقع در سال 2019 به صورت رسمی اعلام شد و سپس عوامل سازنده و در نهایت تیم دوبلور آن مشخص شدند. از جمله این صدا پیشگان میتوان به آدام دیوین ، راشل بلوم ، کن جونگ و زازی بیتز نیز اشاره کرد. دیوید سیلورمن یکی از محبوب ترین کارگردان ها در عرصه ساخت انیمیشن می باشد و او را بیشتر با انیمیشن های محبوبی نظیر The Simpsons ها می شناسیم علاوه بر آن Monsters, Inc. نیز دیگر اثر بسیار محبوب این کارگردان موفق می باشد.

  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0