• خلاصه داستان:انیمیشن چیپ و دیل 2022 سی سال پس از پایان تولید سری تکاوران نجات، چیپ به عنوان فروشنده بیمه کار می‌کند در حالی که دیل یک «جراحی CGI» را انجام داده‌است و به امید اینکه روزهای شکوه خود را زنده کند، در مدار همایش کار می‌کند. وقتی یکی از بازیگران سریال اصلی به‌طور مرموزی ناپدید می‌شود، چیپ و دیل باید دوباره متحد شوند تا دوست خود را نجات دهند

 • دانلود انیمیشن Chip ‘n’ Dale: Rescue Rangers 2022

  انیمیشن چیپ و دیل: تکاوران نجات ( Chip ‘n’ Dale: Rescue Rangers ) محصول سال 2022 کشور آمریکا به کارگردانی اکویا شوفر که در رزومه کاری خود تا به حال تجربه کارگردانی انیمیشن یا لایو اکشن را نداشته است و این اولین تجربه کاری او می باشد که قرار است یک انیمیشن را کارگردانی کند این انیمیشن محصول کمپانی دیزنی می باشد که قرار است به زودی به اکران درآید.

  استارت تولید این انیمیشن ابتدا در سال 2014 کلید خور چرا که والت دیزنی اعلام کرد که قرار است یک لایو اکشن بر اساس سریال چیب و دیل تکاوران نجات تولید کند اما تا سال 2019 بازهم خبری از این انیمیشن نبود تا اینکه در اوایل سال 2020 بود که دیزنی اعلام کرد فیلمبرداری این لایو اکشن در شهر لس آنجلس آغاز شده است.

  در این انیمیشن بازیگرانی همچون جان مولانی ، اندی سمبرگ ، ویل آرنت ، اریک بانا ، کیگان-مایکل کی ، ست روگن به هنرمنایی پرداخته اند تا کنون از لایو اکشن های قبلی که دیزنی ساخته استقابال خوبی شده است باید دید آیا این انیمیشن هم میتواند همانند بقیه لایو اکشن ها موفق باشد یا خیر. میتوانید با لینک مستقیم و کیفیت عالی از موویانه با زیرنویس فارسی و دوبله فارسی دریافت کنید.

  تاریخ اکران

  انیمیشن چیپ و دیل: تکاوران نجات 2022 قرار است که 30 اردیبهشت 1402 از دیزنی پلاس به صوترع مومی منتشر شود.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p 480p HD با زیرنویس + دوبله فارسی قرار گرفت
 • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0