دانلود انیمیشن نقاب میوتارو A Whisker Away 2020

دانلود انیمیشن نقاب میوتارو A Whisker Away 2020

- - | |
  • خلاصه داستان:انیمیشن نقاب میوتارو , داستان فیلم درباره دختری جوان به نام میو ساساکی می باشد که به هم کلاسی خودش علاقه زیادی دارد و تصمیم میگیرد که برای نزدیک شدن به او خودش را تبدیل به یک گربه بکند و از این رو وارد زندگی شخصی او بشود اما پس از انجام این کار با رازهایی درباره گربه ها رو به رو می شود که او را دچار چالش هایی بزرگ می کند در واقع مرز بین او و گربه دچار تحولاتی می شود...

  • انیمیشن A Whisker Away 2020

    انیمیشن نقاب میوتارو (A Whisker Away), عنوانی ماجراجویی و درام که محصول سال 2020 کشور ژاپن می باشد و به کارگردانی جونیچی ساتا و فیلم نامه نویسی ماری اوکادا ساخته شده است. این اثر در شرق آسیا طرفداران بسیار زیادی دارد و از جمله آثاری است که استقبال از آن بسیار بالا بود و مورد توجه منتقدین زیادی نیز قرار گرفت از دلایل اصلی این محبوبیت کارگردان و نویسنده انیمیشن می باشد که مدت ها روی آثار بسیار محبوبی کار کرده اند انیمیشن هایی نظیر دروغ آپریل و جنگیر آبی از جمله این آثار می باشند. با وجود این که انتظارات از این عنوان بسیار بالا بود اما بسیاری از مخاطبین عنوان کردند که کیفیت کلی داستان معمولی می باشد و آن چنان نتوانسته است تا انتظارات آن ها را بر آورده کند.

    در انیمیشن ژاپنی نقاب میوتارو اما دوبلور هایی نظیر میرای شیدا ، ناتسوکی حنای ، جانی یونگ بوش و باب بوخولز به عنوان صدا گذار شخصیت های نقش اصلی انیمیشن هنرنمایی کرده اند این عنوان در ژوئن سال 2020 توسط نت فلیکس به صورت جهانی منتشر شد و حدودا 7 ماه بعد نسخه بلوری آن در کشور ژاپن رکوردار فروش هفتگی شد و به طور کلی توانست سود زیادی را به سازنده ها برساند.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p 480p HD با زیرنویس چسبیده قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0