دانلود انیمیشن امین و اکوان

دانلود انیمیشن امین و اکوان

- | |
  • خلاصه داستان:انیمیشن امین و اکوان ، داستان کارتون درباره دو پسر جوان می باشد که به یک شهر جدید نقل مکان می کنند. امین و اکوان نام این دو شخص می باشد. امین پسری مسئولیت پذیر و کاری است که از شغل خودش پول در میاورد بر عکس آن اکوان ادمی است که دوست دارد بدون انجام کاری به پول برسد بنابراین از سادگی و مهربانی امین نیز سو استفاده می کند و پول های او را خرج می کند...

معرفی انیمیشن امین و اکوان

کارتون امین و اکوان اثری جذاب و متفاوت از سینمای ایران با عنوانی موزیکال که به کارگردانی و فیلمنامه نویسی زحل رضوی ساخته شده است و محصول سال 1396 می باشد. این اثر علارغم این که چهار سال پیش تولید شده است بنابه دلایلی با تاخیر زیاد در نهایت در سال جاری از پلتفرم ها با کیفیت بالا منتشر شده است.

این انیمیشن اولین ساخته حرفه ای زحل رضوی به عنوان کارگردان و تهیه کننده انیمیشن می باشد. اگر بخواهیم اشاره ای به انیمیشن های موفق ایرانی که در سال های اخیر برای مخاطبین کودک و نوجوان ساخته شده اند داشته باشیم میتوان نام کارتون محبوب ” بنیامین ” و ” آخرین داستان ” اشاره کرد که هر دو در سال 1399 به اکران رسیدند و جزع پر مخاطب ترین انیمیشن های ایرانی به شمار می روند و همچنین موفق شده اند که جوایز بین المللی نیز دریافت بکنند.

  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0