دانلود فیلم یک زوج بی نقص A Perfect Match 2021

دانلود فیلم یک زوج بی نقص A Perfect Match 2021

| |
  • خلاصه داستان:فیلم یک زوج بی نقص 2021، داستان درباره شخصی به نام زوئی ویلیامز می باشد او سعی دارد اختراع خودش را به یک سرمایه گذار بزرگ ثابت کند این اختراع در اصل یک برنامه دوست یابی می باشد.وی برای ثابت کردن عملکرد آن به طور آزمایشی شخصا روی آن اطلاعات خودش را وارد می کند و سپس با فردی دیگه که کاملا از لحاظ شخصیتی مخالف او است قرار ملاقات می گذرد.....

فیلم A Perfect Match 2021

یک زوج بی نقص (a perfect match) عنوانی عاشقانه و جذاب که محصول سال 2021 کشور کانادا می باشد و به کارگردانی آدام سوئیکا و فیلم نامه نویسی کورتنی مک آلستر ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی نظیر امیلی آلاتالو،چاد کانل،ناتالی لیسینسکا و سونیا دیلون تالی به عنوان کاراکترهای نقش اصلی داستان هنرنمایی کرده اند. این سینمایی اولین بار در تاریخ 14 ام آگوست سال 2021 در کانادا به صورت رسمی منتشر شد و به عنوان یک فیلم عاشقانه دیگر به مخاطبین معرفی شد.

کشور کانادا یکی از منابع محبوب ساخت فیلم های رمانتیک می باشد و اغلب کارهای سینمایی آن ها طبق همین روال پیش رفته است و معمولا خیلی کم فیلم با ژانری متفاوت می سازند. فیلم ” یک زوج بی نقص ” درواقع سومین سینمایی آدام سوئیکا می باشد که به صورت حرفه ای به عنوان کارگردان برروی آن کرده است. قبل از این فیلم نیز آثاری نظیر Learning to Love Again و فیلم کوتاه My Uncle Navy and Other Inherited Disorders را روانه سینما کرده است و همچنین جدید ترین اثر وی که در دست ساخت است The Baker می باشد که هنوز تاریخ دقیقی برای اکران آن اعلام نشده است.

دلیل بروزرسانی
کیفیت 1080p , 720p با زیرنویس فارسی قرار گرفت
  • لینک های دانلود
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0